To co miluji

Máte rádi Prodigy?

4. března 2012 v 11:22 | LolipopMonster
Fotografie interpreta The Prodigy
Máte rádi britskou hudební skupinu, co hraje mnoho různorodých stylů (od rave k hardcore techno, hráli i alternativní rok, breakbaet nebo punk)? Já ano! Sice fungují už od roku 1990 ale i tak je jechi hudba nesmrtelná :D
Miluju hitovka jako Omen nebo Voodoo peple.
Jestli je máte taky rádi tak je jedinečná možnost je vidět na živo. The Prodigy budou opět vystupovat na 18. ročníku Rock For People. Tak jestli máte v kapse 1500 a nevíte co s nimi oni budou dobrá investice :)


I'M BELIEBER!

29. února 2012 v 13:13 | LolipopMonster
Nevadí mi že mě kritizujete za to, že ho poslouchám! Mě je to jedno. Ale nevím proč urážíte jeho.
Závidíte mu, že má krásnou, úspěšnou dívku? Že sám on je úspěšný?!
Nechápu to. Nechápu proč ho musíte urážet. Říkat o něm že je to gay. Říkat že nic nedokázel.
Když se vám jeho hudba nelíbí tak ho neposlouchejte!

Mánie jménem: One Direction

19. února 2012 v 18:30 | LolipopMonster
Musím se přiznat, že jsem je ještě před 2 měsíci nazývala jako Pěti člený buzerantský boyband, ale teď? Mají něco do sebe mají zvláštní kouzlo kterým mě očarovali.

Scene-Core.blog.cz- Moje nová závislost!

9. února 2012 v 20:12 | LolipopMonster
Scene-Core.blog.cz je dokonalý blog o scene stylu. Najdete tam úžasné tutoriály, nápady, obrázky, scene girl, prostě všechno k scene stylu. Všem doporučuji se na ten blog mrknout.
Já jsem na něj jednou narazila zcela náhodou a teď na něj chodím každý den. I několikrát za den! :)

Zpráva týdne- SKRILLEX na RFP!

9. února 2012 v 20:05 | LolipopMonster
Když jsem si to na oficiálních stránkách přečetla začala jsem křičet. Doufala jsem v to, ale nenapadlo by mě že to bude pravda! Yes, oh my god! Neuvěřitelný! Úžasný! Boží!
Jsem strašně nadšená a už se nemůžu dočkat až znova budu stát na to letišti a říkat že jsem znova na RFP. Miluju ten festival. Spojuje lidi. Hodně lidí říká že je to ROCK for people a ted tam zvou Pendulum, Skrillexe atd... Ale oni sami psali na stránkách že chtělí aby RFP byl multižánrový festival. Mě se to tak líbí. Potkává se tam sposta lidí, kterým se líbí stejná nebo podobná muzika.
18. ročník královehradeckého festivalu Rock For People bude nářez!
Kdo se chystá také?

Droga jménem SKRILLEX

14. prosince 2011 v 21:28 | Cristina H.
Říká vám něco jméno Sonny Moore? Ne? A co Skrillex? Taky ne? Tak toto je on americký producent elektornické hudby, DJ a hlavně moje droga.
Skrillex, nebo jestli chce Sonny Moore se narodil 15.1. 1988 v LA.
Pro mě je něco jako Bůh. Jeho hudba mi dodává hrozně moc enerige, zlepšuje mi náladu, prostě on je pro mě úžasnej člověk.
Lbí se mi jeho osobitý styl. Líbí se mi on!

The Pretty Reckless

16. října 2010 v 9:56 | Cristina
Myslím, že Taylor Momsen zná skoro každý. Hraje v seriálu Gossip girl. Přiznám se že já jsem viděla snad půlku jedno dílu. Ale o tom mluvit nechci. Chci mluvit o kapele Pretty Reckless. Že nevíte? Taylor je zpěvačkou tyto rockové kapely. Viděla jsem někde jejich klip ale nijak mě to neoslovilo, ale pak kámarádka začala poslouchat Miss Nothing. Řekla jsem si že to omrknu. Poprvé jsem si myslela že to ujde ale jako znám i lepší ale když jsem to slyšela asi po třetí začalo se mi dost líbit. Po týdnu jsem měla stáhle jejich CD. A teď je poslouchám pořád dokola.
Některým se to líbit nebude ale mě se to holt líbí. Poslechněte si pár písniček někdo tomu příjde na chuť...

 
 

Reklama